Kalp Krizi

Kuruyemiş kalp krizi riskini azaltıyor

Kilo kontrolünde kuruyemiş tüketmeye dikkat edilmesi önerilir. Öte yandan özellikle fındık, ceviz, badem gibi yemişlerde bulunan minerallerin kalp ve damar sağlığı için son derece önemli olduğu belirtiliyor.Bu nedenle herğün birer avuç yenilmesi öneriliyor

Bizleri Sosyal Medyada Takip Edin

Bizleri Sosyal Medyada Takip Edin

Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden sosyal medyada aktif varlığımızı sürdürüyoruz. Bizleri Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden takip ederek tüm kampanyalarımız, yarışmalarımız, yeniliklerimiz ve hizmetlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Ambalaj Ay Yıldızları’nda Papağan Kuruyemiş’e Ödül

Ambalaj Ay Yıldızları’ndan Papağan Kuruyemiş’ e Ödül

Her yıl Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen ve uluslararası katılımın yoğun olduğu “Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması” sonucunda Papağan Kuruyemiş, “Grafik Tasarım” alanında ödüle layık görüldü.

K-Nut Ambalajlarımız Yenilendi

K-Nut Ambalajlarımız Yenilendi

Tuzlu Fıstık, Acılı Fıstık ve Taco Soslu Fıstık ürünlerimiz genç, keyifli ve sağlıklı atıştırmalık temasında yeni ambalajına kavuştu. K-Nut ürünlerimiz pratik, kullanışlı ve dinamik tasarımlı yeni ambalajlarında aynı lezzet ve sağlığı bir arada sunmaya devam ediyor.

Bizleri Sosyal Medyada Takip Edin

Kuruyemişte Ortaya Karışık Dönemi

Antep fıstığı, fındık ve kayısı gibi ürünlerdeki fiyat artışları, tüketicilerin alternatif kuruyemiş ürünlerine yönlenmesine neden oluyor. Tüketiciler paketli kategoride, kuruyemiş mahsullerinin karışık olarak yer aldığı ve daha uygun fiyatlandırmaya sahip karma yani mix ürünlere yönelmeye başladı. Papağan Kuruyemiş’in verilerine göre Mix ürününde geçen yılın aynı dönemine göre %48’lik tüketim artışı söz konusu. Devamını Oku...

Yer Fıstığı Tüketimi %25 Arttı

Yer Fıstığı Tüketimi %25 Arttı

Fındığın yerini fıstık aldı. Türkiye’nin önde gelen kuruyemiş kuruluşlarından olan Papağan Kuruyemiş’in organize market ve bayi kanallarından elde ettiği verilere göre yer fıstığı tüketiminde %25’lik artış söz konusu.

papagan footer top